Рік тому загинув ще один наш Герой - старший солдат Михайло Красножон.

Дата: 28.07.2023 15:33

Війна на території України триває і у нашій пам’яті щодня зринають трагічні спогади.

Сьогодні, 28 липня, рік тому загинув ще один наш Герой - старший солдат Михайло Красножон.

Воїн мав чимало мрій та планів. Але їх втіленню завадила жорстока війна, розпочата російськими окупантами.

Цей день розділив життя тих, хто знав Михайла та поважав його за мужність і силу духу, на щасливе ДО та надважке ПІСЛЯ…

Ніщо не може втамувати наш біль. Адже болюча до нестерпності втрата найкращих синів України залишає глибокі рани в наших душах та серцях і криваві сліди на рідній землі, за яку вони вмирають у розквіті сил. Загибель новітнього героя стала великою втратою для всієї країни та не стихаючим болем для рідних і близьких.

Пам'ять про Михайла назавжди збережеться у наших серцях. Адже саме такі відважні воїни, як він, - продемонстрували всьому світу яскравий приклад справжньої любові до Батьківщини та готовності боротися за неї до останнього свого подиху. Саме тому завдяки таким захисникам, як Михайло, Україна була, є і завжди буде!

Вічна та світла пам'ять Герою!

Слава Героям!

Слава Україні!