Про літні клуби для дітей громади та внутрішньо переміщених осіб у шести закладах освіти Теофіпольської селищної ради

Дата: 20.07.2023 20:26

Війна з російським окупантом, на жаль, триває. І найбільше від її наслідків страждають діти. Тому надзвичайно важливо створити всі умови для того, щоб вони змогли цікаво та безпечно провести літні дні, дізнатися більше про свою країну, її історію, культуру, звичаї.

Тож цьогоріч знову були організовані літні клуби для дітей громади та внутрішньо переміщених осіб у шести закладах освіти Теофіпольської селищної ради: Теофіпольському ліцеї №1, Теофіпольському ліцеї №2, Теофіпольському ліцеї №3, Святецькому та Базалійському ліцеях і Волицькій гімназії. До цих навчальних закладів був організований підвіз з інших шкіл. Загалом у літніх активностях взяли участь 1 170 дітей.

Кожен день у клубі був особливим, неповторним, наповненим різноманітними формами роботи: цікаві ранкові розминки, спортивні і танцювальні марафони, флешмоби, квести, веселі конкурси та змагання, екскурсії, творчі майстерні, дозвілля на свіжому повітрі, спортивні змагання, екскурсії до поліції, пожежно-рятувальної частини, туристичні мандрівки і неймовірні зустрічі.

Усі заходи були змістовними, цікавими, захопливими та повчальними.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам за позитивні емоції, враження і приємні дитячі спогади про літо – 2023!