Знову Теофіпольщина має втрати на фронті серед наших кращих воїнів… Загинув наш земляк, житель села Поляхова - Сергій Тимощук.

Дата: 19.07.2023 20:22

Наш Герой не вагаючись став на захист незалежності, свободи і територіальної цілісності держави від російського ворога та його найманців. І понад усе бажав миру і Перемоги Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та на жаль, не судилось… Новітній герой віддав за нас з вами, за наш спокій та незалежність свій найцінніший скарб - життя.

У ці скорботні дні вся Теофіпольщина сумує та співчуває родині Сергія. Туга й біль переповнюють серця кожного мешканця громади.

Пам’ять про нашого земляка завжди буде жити в наших серцях.

Герої не вмирають… Покинувши поле бою на землі, вони стають ангелами і продовжують оберігати свою родину, рідну Україну та свій народ. Вічна і світла пам’ять нашому новітньому Герою!

Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого земляка та чину поховання воїна буде повідомлено додатково.