Ще одним воїном Небесного Легіону став 31-річний житель села Колки Роман Члек

Дата: 19.07.2023 20:21

Захищаючи рідну землю від оскаженілого та підступного терориста-агресора, переходять із земного до небесного строю найкращі діти України, золотими літерами назавжди вкарбувавши свої імена в новітню історію вільної та незалежної держави.

Ще одним воїном Небесного Легіону став 31-річний житель села Колки Роман Члек.

Він заспокоював своїх рідних, що обов'язково повернеться, бо не міг не піти… І повернувся… але, на жаль, на щиті, на вічний спочинок до батьківського рідного краю… Бо життя молодого, сповненого сил військовослужбовця трагічно обірвали московські окупанти. Смерть вірного присязі і відданого Україні патріота є непоправною втратою для нашої громади.

Панахиду за загиблим відправили священнослужителі Православної Церкви України. Після цього наш земляк-Герой повернувся до батьківського дому в село Колки, щоб знайти свій вічний спокій. Не такого повернення свого сина чекала мати…

Біль і смуток торкнулися сердець не лише рідних і близьких Романа, а й усієї громади. Чимало людей на колінах проводжали "живим коридором" бійця до місця спочинку.

Поховали Героя із військовими почестями на місцевому кладовищі у селі Колки. Там і відлунав останній збройний салют за вірним сином України, за дорогою дитиною, товаришем, земляком.

Ми ніколи не забудемо тих, хто залишив рідну домівку, своїх найдорожчих серцю людей та став на захист нашої країни. Вони назавжди в наших серцях і пам'яті.

Слава сину України! Вічна і світла пам'ять!