Відбулася тридцять третя позачергова сесія Теофіпольської селищної ради

Дата: 18.07.2023 20:16

📌 14 липня 2023 року відбулася тридцять третя позачергова сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

📑До порядку денного сесії було внесено 28 питань: про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Теофіпольської селищної ради на 2022-2025 роки, про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Теофіпольської селищної ради на 2022-2025 роки, про взяття на баланс криниць громадського користування та ін.

✍️З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.