Цього тижня начальник відділу освіти, молоді та спорту Майя Мельник відзначила свій поважний ювілей - 60- річчя.

Дата: 15.07.2023 10:04

З нагоди свята селищний голова Михайло Тененев та заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентина Бабак і Юлія Карбовська привітали іменинницю.

Майя Олександрівна все своє життя присвятила освіті. За час трудової діяльності зарекомендувала себе відданим своїй справі професіоналом високого рівня, досвідченим організатором та мудрим наставником. Зараз вирішила залишити посаду начальника відділу, адже хоче надати можливість вже молодому поколінню успішно розвивати освіту в громаді.

Спасибі Вам, Майя Олександрівно, за невтомну працю! Ви з честю та гідністю виконували обов’язки керівника, завжди були прикладом для колег. За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях. Вклоняємось Вашій життєвій мудрості, стійкості та багатому досвіду. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.