Завтра, 12 липня 2023 року, загиблий Герой Сергій Кедрун назавжди повертається додому.

Дата: 11.07.2023 19:11

Шановна громадо!

В смт Базалія його зустрічаємо орієнтовно о 11.00 год (маршрут: смт Базалія - с. Караїна - смт Теофіполь: провул. Береговий (біля Ведмежого озера повз VIP -заправку) - вул. Заводська (об’їзною дорогою до «зеленої» аптеки) – вул. Небесної Сотні (центральною вулицею через площу) – вул. Богуна (до будинку загиблого).

Далі Героя повезуть в храм Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, а після служби – на кладовище в смт Теофіполь на місце вічного спочинку - Алею Слави (маршрут: вул. Небесної Сотні - вул. Шевченка).

Ми маємо гідно зустріти Захисника і провести в останню путь: формуємо згідно з маршрутами "живі коридори". Це найменше, що ми можемо зробити для Людини, яка ціною власного життя заплатила за мирне небо для нас.