Ще одна жахлива звістка у Теофіпольській громаді: під час військової служби помер наш земляк, житель села Заруддя Петро Шклярук.

Дата: 10.07.2023 14:08

Немає слів, щоб висловити увесь біль і жах, які зараз відчуває кожен з нас. В цю трагічну хвилину щиро поділяємо горе з рідними та всією громадою схиляємо голову в глибокій скорботі.

Завтра, 11 липня 2023 року, орієнтовно о 09.00 год померлий Герой повертається додому у село Заруддя.

Після короткого прощання в будинку, о 09.30 Захисника повезуть до храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ у смт Теофіполь (маршрут: с. Заруддя – Цукровий Завод – с. Коров’є – смт Теофіполь: вул. Героїв Небесної Сотні (від зеленої аптеки центральною вулицею через площу) - храм Покрови Пресвятої Богородиці).

Після служби, Героя повезуть на кладовище в смт Теофіполь на місце вічного спочинку - Алею Героїв (маршрут: храм Покрови Пресвятої Богородиці - вул. Небесної Сотні - вул. Шевченка).

Ми маємо належно віддати шану Героєві, який пішов на війну захищати наше майбутнє, та гідно його зустріти, тому закликаємо жителів громади формувати "живі коридори".