Знову до Теофіпольської громади надійшла сумна звістка з фронту російсько-української війни.

Дата: 08.07.2023 13:57

На жаль, Україна та наша громада втратила ще одного патріота-оборонця: загинув наш земляк, житель смт Теофіполь Сергій Кедрун.

Підла смерть, яку сіє на рідній землі московська орда, вирвала з наших рядів повного сил та оптимізму молодого чоловіка, якого попереду чекало світле і перспективне майбутнє, якби не ця проклята війна.

Теофіпольська громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя завжди будуть сильнішими за смерть…

Світла і вічна пам'ять нашому захиснику незалежності і цілісності України!

Слава Україні!

Героям Слава!

Про дату та час прибуття кортежу та чину поховання оборонця буде повідомлено додатково.