Оголошено архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції благоустрою парку «Героїв-Захисників України» у смт Теофіполь

Дата: 28.06.2023 17:05

В смт Теофіполь оголошено архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції благоустрою парку «Героїв-Захисників України» у смт Теофіполь, підставою для оголошення конкурсу є рішення виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради від 15 червня 2023 року №102 «Про проведення архітектурного конкурсу на визначення кращої проєктної пропозиції благоустрою парку «Героїв-Захисників України» у смт Теофіполь».

Замовник конкурсу – виконавчий комітет Теофіпольської селищної ради.

Організатор конкурсу – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності Теофіпольської селищної ради.

Метою проведення конкурсу є визначення кращої проєктної пропозиції із благоустрою парку «Героїв-Захисників України» у смт Теофіполь по вул. Небесної Сотні поблизу площі Кооперативна.

Призовий фонд:

1 місце — 5 000 гривень.

2 місце — 3 000 гривень.

3 місце — 2 000 гривень.

Графік проведення конкурсу:

10 липня 2023 року 17:00 год. — останній термін подачі конкурсних проєктів.

11 липня 2023 року – 24 липня 2023 року – підготовка та проведення засідання журі, визначення переможців конкурсу.

Контактна інформація конкурсу: e-mail: vidgkhrda1@meta.ua.