Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (ЦПРПП) взяли участь у семінарі на тему: «ЦПРПП в сучасних умовах: виклики і вектори розвитку» проведений в рамках взаємодії ХОІППО та КУ «ЦПРПП» області

Дата: 26.06.2023 17:58

21-22 червня 2023 року працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (ЦПРПП) взяли участь у семінарі на тему: «ЦПРПП в сучасних умовах: виклики і вектори розвитку» проведений в рамках взаємодії ХОІППО та КУ «ЦПРПП» області.

Були обговорені питання:

сучасні виклики в діяльності Центру, реалізація статутних завдань;

стратегічний аналіз внутрішньої системи якості освіти роботи установи як основа для прийняття управлінських рішень;

професійне зростання працівників Центру, комунальна установа як організація, яка навчається.

Учасники заходу працювали у групах, обговорювали виклики і проблеми в організації діяльності й виконанні практичних завдань центрів, ресурси й шляхи для їх вирішення.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників продовжує діяльність щодо підтримки професійного розвитку вчителів громади, працює постійно над власним професійним розвитком і самовдосконаленням. Відповідну позицію відображено у презентації «Діяльність ЦПРПП області в умовах воєнного стану 2023».

За результатами семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації та збагатили свій досвід цікавими ідеями.