Відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 26.06.2023 16:54

Минулого тижня у залі засідань Теофіпольської селищної ради відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентини Бабак, директора КУ "Центр надання соціальних послуг" Мирослави Майдан та представників благодійного фонду «Рокада».

Раду ВПО було утворено, відповідно до рішення виконавчого комітету від 27 квітня № 78, з метою вирішення питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, підтримки та захисту переміщеного бізнесу на території Теофіпольщини.

Під час першого засідання обговорено роль Ради в здійсненні інтеграції у життя нашої громади внутрішньо переміщених осіб, можливості їх працевлаштування, гранти та позитивний досвід роботи в інших регіонах.

Також було затверджено план роботи на 2023 рік.

Дата наступного засідання – 18 липня 2023 р. Початок – о 11.00.