Теофіпольська громада відправила гуманітарну допомогу жителям Херсону, які постраждали від підриву росіянами Каховської гідроелектростанції.

Дата: 22.06.2023 10:03

російська армія вчинила черговий акт терору - зруйнувала Каховську ГЕС. Швидке зменшення води у величезному водосховищі призвело до жахливих наслідків, в тому числі і екологічних: затоплені та зруйновані будинки, багато людей загинуло, тисячі залишилися без дому та майна, загибель великої кількості тварин, заболочення осушених земель, зміна кліматичного режиму регіону і т.п.

Теофіпольщина не залишилася осторонь трагедії. Минулого тижня старшокласники Теофіпольського ліцею № 1 ініціювали збір допомоги херсонцям до якого долучилися благодійний фонд "Добра Надії і Любові" та активні жителі громади. Логістику та транспорт організував селищний голова Михайло Тененев.

Минулих вихідних вантаж, в супроводі працівників Теофіпольської селищної ради, був доставлений у Корабельну районну в місті Херсон раду.

Про ситуацію, яка наразі в місті, розповіла голова ради Наталія Черненька:

- Рівень води на затоплених територіях значно зменшився, але залишилися страшні руйнування, люди без газу і води, немає навіть речей першої необхідності. Ми роздавали ел. чайники - один на кілька будинків... Але ми ж українці. Ми дружні та сильні. Вистоїмо.

Підірвавши греблю Каховської ГЕС, еРеФія остаточно довела, що є загрозою для всього цивілізованого світу. Адже лише справжня держава-терорист може влаштувати техногенну й екологічну катастрофу такого рівня. І вона обов'язково за це відповість.

Зазначаємо, що збір допомоги триває.

Серед першочергових потреб:

- медикаменти, знезаражувальні, жарознижуючі, знеболюючі препарати та перев'язувальні матеріали;

- електричні прилади;

- засоби особистої гігієни;

- пледи, подушки, ковдри;

- питна вода та їжа швидкого приготування, консерви тощо.

Приносити допомогу можна у адмінприміщення старостинських округів або Теофіпольську селищну раду.