Дата: 16.06.2023 16:06

🇺🇦Вперше рій імені Сергія Яцуха куреня імені Тараса Чернишенка Теофіпольського ліцею №1 взяв участь у ІІ (обласному) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

🇺🇦Кожна цивілізована нація виховує майбутнє покоління на своїх кращих культурно-історичних здобутках, духовних традиціях, героїзмі предків, подвижницьких справах дідів та прадідів. Національна система виховання, яка ґрунтується на міцних підвалинах культури рідного народу минулих епох і сучасності, найбільшою мірою сприяє соціальному престижу, інтелектуальному розвитку, освіченості та інтелігентності як складників духовності людини.

🇺🇦Саме такою є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”).

Її мета – плекання нової генерації українців, лицарів, державників, захисників української держави.

🇺🇦Цьогоріч ІІ (обласний) етап гри проходив на території ліцею с. Голосків Гуменецької територіальної громади, що на Кам’янеччині. А її офіційне відкриття відбулося у м. Кам'янець- Подільський на території фортеці.

🇺🇦Вперше Теофіпольську громаду на обласному рівні гри представляв рій імені Сергія Яцуха куреня імені Тараса Чернишенка Теофіпольського ліцею №1 у складі 8 учнів (Анастасії Ангелюк, Валентина Грисюка, Давида Квіквініа, Захара Бушинського, Дмитра Мельника, Каміли Рудківської, Олександра Сірого, Яни Швець) та 2 вчителів (Олександра Богуцького і Андрія Суся)

📌Протягом семи днів учасники Гри пройшли вишколи:

📍з тактичної підготовки «Дії підрозділу в бою»;

📍з тактичної медицини;

📍стрільби з пневматичної гвинтівки;

📍саперної підготовки;

📍смуги перешкод за козацькою легендою;

📍рейд-похід з орієнтування по території Зіньковецького лісового масиву;

📍змагання зі стройової підготовки «Впоряд».

📌Кожного вечора збиралося Козацьке коло, де учасники представляли свої рої у мистецькому конкурсі «Ватра», а ще демонстрували свої знання з історії козацтва в інтелектуальній вікторині «Відун».

🇺🇦Повернулися наші діти задоволенні і окриленні мрією провести на наступний рік це військово- патріотичне свято на території нашої громади, а в майбутньому взяти участь не лише в обласному конкурсі, а й у ІІІ Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

💛💙Слава Україні!

💛💙Героям слава!

💛💙Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі змагання!

#сокілджура