Сміливі 2.0 – отримайте грант на розвиток власної справи!

Дата: 25.05.2023 16:49

Сміливі 2.0 – отримайте грант на розвиток власної справи!

Друзі, ми раді повідомити, що конкурс мінігрантів Сміливі Гранти - має продовження і ми разом з партнерами оголошуємо початок другої хвилі!

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.

Отримайте можливість здобути грант на власну справу на суму до 70 тисяч грн.

Учасниками проєкту можуть стати

мікропідприємці, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Херсонська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська, та Хмельницька області).

внутрішньо переміщені особи, родини військовослужбовців, особи з незахищених груп населення у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Херсонській, Харківській, Тернопільській, Чернігівській, та Хмельницькій областях, які ще не мають власної справи, але мають амбіції та бажання розвивати українське виробництво.

ветерани-військовослужбовці, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації

Заповнюйте анкету, адже сміливі завжди мають результат

Проєкт реалізується Raiffeisen Bank - Aval, спільно з агропромхолдингом Astarta-Kyiv, благодійним фондом Благодійний фонд "Повір у себе" , Дія.Бізнес Полтава та CO «Light of Hope»/БО «Світло надії».