У Теофіпольській громаді розпочав працювати БібліоХаб - центр коаліції допомоги.

Дата: 03.05.2023 09:11

Головна запорука успіху розвитку культури в громаді - це нові стандарти надання освітніх та культурних послуг, цікаві творчі проєкти, доступність до інформаційних технологій тощо. Відтепер саме такий "епіцентр культури і творчості" розпочав свою роботу у смт Теофіполь - БібліоХаб. Це сучасний, багатофункціональний, вільний та доступний бібліотечний простір для спілкування, соціальних ініціатив, особистісного розвитку, територія креативного навчання, самовираження, творчості та активного дозвілля. Тут жителі громади можуть цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми, розвиватися та самовдосконалюватися.

02 травня 2023 року відбулося офіційне відкриття БібліоХабу та перший його захід - благодійний літературний вечір із нашою поетесою-землячкою Дариною Кравчук, який був присвячений Героям, що загинули у кривавій війні з росією, захищаючи територіальну цілісність України.

Під час цього заходу на потреби Збройних сил України було зібрано 4 520 гривень.

Створення бібліотечного простору стало можливим завдяки перемозі проєкту "БібліоХаб - центр коаліції допомоги" (керівник - начальник відділу культури та туризму Теофіпольської селищної ради Інна Букевич) у Всеукраїнському конкурсі «Час діяти, Україно!», що реалізувався благодійним фондом «МХП-Громаді».

☝🏻Партнерами проєкту стали:

Теофіпольська селищна рада - 510 тис. гривень;

Філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» - 180 тис. гривень;

ТОВ «Україна 2001» - 82 тис. гривень;

ФГ «Кунчанський» - 56 тис. гривень;

ТОВ «ЗІМЕРТАЛ» - 41 тис. гривень;

ТОВ «Волиця» - 20 тис. гривень;

ТОВ «Святець» - 6 тис. гривень;

ФОП В`ячеслав Шведа - 3 тис. гривень;

ТОВ ВКП «АВАНТАЖ» - 2 тис. гривень;

ФОП Алла Травінська та Анонім - дитячі іграшки;

БФ сімʼї Лабазюків «Ми Поруч» - подарункові сертифікати на придбання 2-х ноутбуків та акустики.

Впевнені, що завдяки подальшій активній співпраці бізнесу та громади в майбутньому ми зможемо реалізувати ще більше проєктів, необхідних для розвитку освіти та культури в громаді.