У Теофіпольській громаді прикордонники провели урок мужності для учнів Теофіпольського ліцею №1.

Дата: 02.05.2023 18:06

"Перші з честю" - гасло тих, хто міцним щитом стоїть на захисті кордонів, хто пліч-о-пліч із військовими боронить рідну землю від російських окупантів, хто віддає власне життя, щоб зберегти інші. Це про наших, українських, прикордонників. І сьогодні, 02 травня 2023 року, в рамках ініціативи благодійного фонду Сергія Лабазюка "Ми поруч", учні Теофіпольського ліцею №1 мали можливість поспілкуватися із відважними офіцерами, які вранці 24 лютого 2022 року першими зустріли повномасштабне вторгнення росії на територію України.

Говорили про різне: перші хвилини та години наступу, про те, що допомогло їм триматися у найтяжчі моменти, виконання бойових завдань, важкі бої, мужність захисників, втрату побратимів, поранення та полон, патріотизм та відвагу і майбутню відбудову України. Також бійці розповіли про те, що спонукало їх обрати професію військового, умови вступу на прикордонну службу у 2023 році та її перспективи.

Школярі із захопленням слухали і задавали безліч питань нашим героям. Адже кожна їх історія - це приклад істинної мужності, що проявляється у самовладанні й чіткому виконанні обов'язку, навіть у вкрай важких обставинах.

"Ми будемо боротися до кінця і обов'язково переможемо, але, в першу чергу, маємо знищити ворога своєю мовою: вона має бути лише українська", - наголосили бійці.