Знову Теофіпольська громада у скорботі: на війні загинув ще один наш земляк, житель смт Базалія Василь Коломійчук.

Дата: 21.04.2023 19:05

Важко пережити смерть наших захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих Василя. Обірвалось ще одне молоде життя, мрії та надії... Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

Кожен мешканець Теофіпольської громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом новітнього Героя... Ім’я Василя назавжди буде вписане в історію нашої держави.

Співчуваємо рідним та близьким загиблого. Світла пам’ять про мужнього Героя, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться в нашій пам'яті та серцях. Щиро поділяємо невимовний біль непоправної втрати.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес! Вічна слава і пам’ять нашому героїчному захиснику незалежності і цілісності України! Слава Україні! Героям Слава!

Про деталі прибуття траурного кортежу буде повідомлено додатково.