Вітаємо з Великоднем!

Дата: 16.04.2023 08:50

Шановна громадо!

Щиро вітаємо вас із Великоднем! Це один із найсвітліших днів для християнського світу, який дарує нам оновлення та перемогу над смертю.

Зараз наша держава переживає чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. В ці складні часи саме християнські цінності об'єднали українців у бажанні боротися за справедливість і волю своєї держави та творити щасливе майбутнє.

Віримо, що правда має силу, що добро переможе зло, що вільною та щасливою буде наша країна!

Молимося за Україну, за батьків, дітей, за наших мужніх воїнів, за нашу Перемогу й мир. Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом огорне кожного захисника, кожну людину. І завжди будуть з нами свята благодать та любов!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.