В Теофіпольській громаді відкрито притулок для тварин

Дата: 12.04.2023 17:12

В Теофіпольській громаді відкрито притулок для тварин

В цивілізованих країнах у кожному місті працюють притулки для бездомних тварин. І ось, нарешті, такий притулок відкрився і в нашій громаді.

Це стало можливо завдяки спільним зусиллям директора благодійної організації «Благодійний фонд «Веткаре» Лариси Коломійчук та власника ветеринарної клініки Назара Тимошика. Вони подали грантову заявку, в рамках професійної платформи для розвитку соціального підприємництва та інновацій «SILab Ukraine» та за результатами участі в програмі «Експрес онлайн-інкубатор для соціальних підприємців», виграли грант і отримали фінансову допомогу у сумі 374000 гривень.

Теофіпольська селищна рада посприяла реалізації проєкту та надала земельну ділянку 0,2 гектари та приміщення.

З нагоди відкриття, притулок відвідав селищний голова Михайло Тененев і за сумлінну працю, активну життєву позицію, чуйність і небайдужість вручив подяку Назару Тимошику та подарунковий сертифікат на потреби прихистку для тварин.

Давно доведено, що рівень духовності людини визначається не лише соціальним середовищем, але й характером спілкування із природою та тваринами. Тому жорстокість та бездушність у поводженні з тваринами неприйнятні і завдаючи шкоди їй, ми, в першу чергу, шкодимо собі. Тож допомагаймо братам нашим меншим!

Жителі Теофіпольської громади можуть підтримати цей чудовий проєкт та стати волонтерами притулку! Тому не залишаймося осторонь!