Вітаємо з Благовіщенням!

Дата: 07.04.2023 09:00

Шановна громадо!

07 квітня ми відзначаємо одне із найбільших християнських свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці, свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Сьогодні, в умовах війни, ми молимось і чекаємо єдиної «благої вісті» про довгоочікувану Перемогу Добра над злом – України на московитами, про справедливість та мир на нашій Богом даній Українській землі. Ми щиро віримо, що невдовзі це здійсниться! І наші Герої живими та здоровими якнайшвидше повернуться в рідні домівки.

Пресвятая Богородице, бережи Україну! Даруй силу та міць захисникам!

Нехай Боже Благословення ніколи не покидає нашу землю. Щоб в оселі кожного українця панували лише здоров’я, щастя і добробут. Хай наші серця завжди переповнює любов, а помисли будуть лише світлими і добрими.

Зі святом!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.