Зима для аграріїв – час активної підготовки до нового сезону

Дата: 29.03.2023 14:00

Зима для аграріїв – час активної підготовки до нового сезону

Підприємство «Рідний край» готове до гарячої пори весняно-польових робіт.

«Дрібниць у аграрній сфері не буває. Все обов’язково має йти за розкладом та із дотриманням технології», - зазначає директор філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Юрій Федорчак. «Зараз на виробничих підрозділах вже завершили перше підживлення озимих культур, яке дуже необхідне для розвитку, росту та вегетації рослин, щоб у перспективі мати хорошу врожайність», - говорить він.

Незабаром будуть розпочаті роботи з закриття вологи, для яких уже все готово. Уся техніка відремонтована, а необхідна – вже придбана. Зокрема, на цей рік придбали два культиватори Tigermate для передпосівного обробітку ґрунту, агрегат для технології Strip-till Orthman і сівалку Harvest до нього. Ці новинки дозволять добре підготувати ґрунт та забезпечити якісний посів.