Відбулася тридцята сесія Теофіпольської селищної ради

Дата: 19.03.2023 16:14

17 березня 2023 року відбулася тридцята сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

На порядку денному депутати розглянули 35 питань: про звіт селищного голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Теофіпольської селищної ради у 2022 році, внесення змін до Програми підтримки громадських організацій на 2022-2025 роки, безоплатну передачу шкільних автобусів закладам загальної середньої освіти, припинення права користування земельними ділянками, надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою, про Програму "Бюджет участі Теофіпольської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки", передачу паливно-мастильних матеріалів, внесення змін до бюджету Теофіпольської селищної територіальної громади на 2023 рік та ін.

Після активного обговорення, з усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднено на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.