Вітаємо з професійним святом працівників підприємств житлово-комунального господарства!

Дата: 19.03.2023 13:17

Шановні працівники підприємств житлово-комунального господарства!

Щиро вітаємо вас з професійним святом.

Сьогодні для кожного з нас комунальні блага стали звичною нормою життя, і зазвичай ми не замислюємося над тим, скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Запорукою успішного розвитку житлово – комунальної сфери є високий рівень професіоналізму, відповідальне ставлення до справи та оперативність у виконанні завдань.

Кожна пора року ставить перед вами свої виклики і обсяги роботи, але ремонт житлового фонду, забезпечення водою і теплом осель, благоустрій парків і скверів, озеленення та зовнішнє освітлення вулиць – це та буденна робота комунальників, яка робить нашу громаду кращою, створює комфорт її мешканцям.

Щиро дякуємо за вашу працю й відданість обраній професії. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, достатку та впевненості в завтрашньому дні, здійснення життєвих планів і сподівань. Керівникам витримки і згуртованості в колективах, і щоб у відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння.

Зі святом💛💙

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ