На Хмельниччині продовжують виявляти незаконних мігрантів

Дата: 28.03.2023 17:18

На Хмельниччині продовжують виявляти незаконних мігрантів

Працівниками Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області спільно з співробітниками правоохоронних органів виявлено громадянина російської федерації, який порушив правила перебування іноземців на території України, а саме не виконав рішення про примусове повернення до країни походження УДМС України в Хмельницькій області від 14 грудня 2022 року.

21 березня 2023 року Хмельницьким міськрайонним судом Хмельницької області задоволено адміністративний позов УДМС України в Хмельницькій області відносно вищевказаного громадянина рф щодо його затримання з метою забезпечення примусового видворення за межі території України з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні строком на шість місяців.

21 березня 2023 року співробітниками УДМС України в Хмельницькій області поміщено громадянина російської федерації до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України.

Організація роботи по протидії нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності ДМС України та знаходиться на постійному контролі керівництва Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області.