Де можна провести дослідження води і не тільки?

Дата: 14.03.2023 17:19

Де можна провести дослідження води і не тільки?

Теофіпольське відділення Хмельницького районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» здійснює лабораторні та інструментальні дослідження на замовлення юридичних, фізичних осіб та громадян.

Відділення проводить мікробіологічні, паразитологічні, санітарно-гігієнічні, фізичні дослідження щодо безпеки факторів навколишнього середовища, які можуть небезпечно впливати на стан здоров'я людини на територіях, у будівлях, спорудах, сировині, продукції, об'єктах виробничого середовища, питній воді, ґрунті, повітрі та інших об'єктах довкілля на базі атестованих лабораторій, а зокрема:

- Дослідження харчових продуктів на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники;

- Дослідження питної води на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною» (по показниках, визначених в галузі технічної компетентності лабораторій);

- Дослідження повітря, стерильного матеріалу, змивів у медичних кабінетах;

- Дослідження грунтів на санітарно-хімічні, мікробіологічні та паразитарні показники;

- Дослідження метеофакторів, освітленості, обідів на калорійність, харчових продуктів, грунтів пісочниць в дитячих дошкільних закладах;

- Дезінфекція приміщень, поверхонь, криниць індивідуального громадського користування;

- Гігієнічне навчання працівників харчових об’єктів, об’єктів побуту та ін.;

- Дослідження біоматеріалу (слиз з носа та зіву) на чутливість до антибіотиків;

- Дослідження на дисбактеріоз;

- Дослідження річкової води;

- Дослідження повітря робочої зони суб’єктів господарювання;

- Дослідження атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони промислових підприємств.

Вартість проведення досліджень визначена «Тарифами» (прейскурантами на роботи та послуги, що виконуються і надаються за плату)

Для надання консультацій та заключення угод звертатись за адресою:

смт Теофіполь, вул.Свободи,1 е-mail: teofipollab2013@ukr.net

Контактний тел. (03844) 2-01-13