Теофіпольська громада попрощалася ще з одним Героєм

Дата: 14.03.2023 17:17

Теофіпольська громада попрощалася ще з одним Героєм

13 березня - знову скорботний день для усіх жителів Теофіпольщини, адже зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню путь Захисника, жителя села Човгузів Олександра Клапощука.

Віддали шану мужньому Героєві України близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Обабіч дороги, якою вирушив на місце вічного спочинку військовий, жителі громади утворили «живий коридор», стоячи на колінах з державними прапорами та квітами. Поховали воїна під залпи останнього салюту на місцевому кладовищі, в рідному селі.

Безжальна війна забрала життя бійця, його мрії та сподівання. Жодні слова не здатні зменшити біль, який відчувають рідні загиблого воїна.

Говорять, що людина помирає, коли про неї забувають. Ми ж ніколи не забудемо своїх Героїв і їх самопожертву в ім’я України і кожного з нас!

Низький уклін нашому захиснику!

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

Вічна пам'ять та слава!