Проведення профілактичного рейду «Діти вулиці» «Вокзал»

Дата: 03.03.2023 16:40

Проведення профілактичного рейду «Діти вулиці» «Вокзал»

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дітей, працівниками сектору «Служба у справах дітей» Теофіпольської селищної ради спільно з працівниками сектору ювенальної провенції відділу провенції Хмельницького РУП ГУНП у Хмельницькій області проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» в селі Гаврилівка Теофіпольської громади.

У ході проведення заходу обстежено умови проживання двох сімей, в яких виховується восьмеро малолітніх дітей, проаналізовано умови проживання, виховання та розвитку дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо здорового способу життя, створення належних умов для виховання дітей, належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарних норм в помешканнях.

За неналежне виконання батьківських обов'язків, одну матір рекомендовано притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 184 КпАП України.