Теофіпольщина знову у жалобі

Дата: 24.02.2023 15:56

Теофіпольщина знову у жалобі

Пекучий біль і гіркий смуток війни огорнув нашу громаду. Російський ворог безжально обірвав життя ще одного нашого Героя-земляка з села Воронівці Василя Шаблія. Захищаючи свою родину, нашу громаду, територіальну цілісність держави, він загинув у розквіті сил і життя...

Відданий боєць, щирий патріот і просто добра та життєрадісна людина – саме таким Василь назавжди залишиться у нашій пам’яті.

У ці гіркі скорботні хвилини щиро поділяємо з родиною невимовний біль непоправної втрати, який переповнює серця кожного жителя Теофіпольщини.

Герої не вмирають… Покинувши поле бою на землі, вони стають ангелами і поповнюють небесний легіон, продовжуючи оберігати свою родину, рідну Україну та свій народ.

Вічна і світла пам’ять нашому новітньому Герою!

Зустріч захисника планується 27 лютого. Деталі буде повідомлено додатково.