Судитимуть мешканця м. Хмельницького, який розповсюджував психотропні речовини

Дата: 24.02.2023 15:55

Судитимуть мешканця м. Хмельницького, який розповсюджував психотропні речовини

Волочиською окружною прокуратурою скеровано обвинувальний акт відносно 43-річного жителя м. Хмельницького за обвинуваченням у незаконних придбанні, перевезенні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 КК України).

Обвинувачений з метою власної наживи купував через мережу «Інтернет» психотропні речовини - PVP, 4 ММС та амфетамін та збував їх методом «закладок» на території на території м. Волочиськ, смт. Летичів та Теофіполь, а місцезнаходження пересилав в телеграм-канал.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час розміщення «закладок» на території міста Волочиськ.Всього вилучили 27 «закладок» в яких знаходилося9 г забороненої речовини.

В подальшому, під час огляду мобільного телефону чоловіка виявлено місця зберігання розповсюджених ним напередодні «закладок» з психотропними речовинами на території смт. Летичів та Теофіполь та вилучено ще 24 «закладки» з 10 г забороненої речовини.

Йому загрожує від 6 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Прокурор Волочиської окружної прокуратури

Вадим Годованюк