Продовжуємо наближати Перемогу

Дата: 22.02.2023 15:34

Продовжуємо наближати Перемогу

Війна триває і на фронті зберігається нагальна потреба в транспорті. Адже його наявність стає значною перевагою у боротьбі з російським ворогом.

Тож аби допомогти нашим захисникам ефективно виконувати стратегічні цілі щодо збереження територіальної цілісності України, відреагувавши на звернення Восьмого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, працівники Теофіпольської селищної ради за власні кошти придбали для потреб військової частини, в якій служать жителі нашої громади, КамАЗ вартістю 350 тис. гривень.

Щиро віримо, що транспорт працюватиме надійно та допомагатиме нашим захисникам оперативно виконувати бойові завдання та ще на крок наблизить нас до спільної Української Перемоги над московською ордою.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України працівниками Теофіпольської селищної ради для наших земляків було придбано тепловізори, автономні обігрівачі, портативні електростанції тощо.

Не зупиняємося. Працюємо далі.

Все буде Україна!