Хмельницька обласна служба зайнятості інформує

Дата: 01.02.2023 11:47

Хмельницька обласна служба зайнятості інформує

Шановні клієнти!

На Хмельниччині триває реорганізація обласної служби зайнятості. Відповідно до адміністративно-територіального устрою створено три філії Хмельницького обласного центру зайнятості. А саме: Хмельницька, Кам’янець-Подільська та Шепетівська, які мають відокремлені підрозділи (управління, відділи) у всіх колишніх районах області.

Зверніть увагу! З 1 березня 2023 року:

• клієнти Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості будуть обслуговуватися за адресою: вул. Пилипчука 17/1, м.Хмельницький, телефон (067)454-20-45, електронна пошта: khmgd@km.dcz.gov.ua (Хмельницька філія Хмельницького обласного центру зайнятості).

• клієнти Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості будуть обслуговуватися за адресою: вул. Гунська,9, м.Кам’янець-Подільський, телефон (067)596-68-63, електронна пошта: kamgd@km.dcz.gov.ua (Кам’янець-Подільська філія Хмельницького обласного центру зайнятості).

За додатковою інформацією звертайтесь на «гарячі лінії» Хмельницького обласного центру зайнятості:

+38(093)027-05-11; +38(096)045-60-10; (0382)76-46-42; 65-06-06.

Або пишіть нам:

- у телеграм-чат Підтримка ДСЗ Хмельницький;

- Facebook-сторінка Хмельницької обласної служби зайнятості;

- електронна пошта khm-ocz@kmocz.gov.ua.

Графік роботи:

• понеділок – четвер: 08.00-17.15;

• п'ятниця: 08.00-16.00;

• субота, неділя: вихідний.