Теофіпольська селищна рада
Хмельницький район, Хмельницька область

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 30.01.2023 15:14
Кількість переглядів: 105

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план та план зонування території с. Святець Теофіпольськоїс елищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Теофіпольська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Генерального плану та плану зонування територіїс. СвятецьТеофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 30січня 2023 року на сайті Теофіпольської селищної ради (https://teofipol-gromada.gov.ua/) та триватиме до 28лютого 2023 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) –13 лютого 2023 року о 1300, в приміщенні старостату        с. Святець, за адресою вул. Центральна, буд. 70.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 30602 смт Теофіполь Хмельницької області вул. Небесної Сотнібуд. 19, тел./факс: (03844)  2-01-24.

Контактна особа Шклярук Анатолій Олександрович, тел. 093-43-06-786.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 30602              смт Теофіполь Хмельницької області вул. Небесної Сотні, буд.19, тел./факс:(03844)2-01-24контактний email (сайту) e-mail:teof@teofipol-qromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються з громадкістю протягом 30 днів, а з уповноваженими органами – не більше 30 днів з дня отримання.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

- Департамент природних ресурсів та екології  Хмельницької ОДА

- Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування  - відсутня.

Додатки:

1. Звіт про стратегічну оцінку

2. Генеральний план

3. План зонування території

Ознайомитися із додатками можна у Теофіпольській селищній раді  (адреса Хмельницька область,  Хмельницький район, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 19,  інд код 30602, контактний email (сайту) e-mail:  teofrada@ukr.net_

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь