Вітаємо з Водохрещам!

Дата: 19.01.2023 08:50

Шановна громадо!

Щиро вітаємо вас зі світлим Водохреща − завершальним великим святом Різдвяно-Новорічного циклу, яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

Тож нехай Божа благодать торкнеться кожного з нас, захистить українських воїнів, які оберігають від ворога рідну землю, а життєдайна йорданська вода зцілить духовно і фізично, змиє усілякі негаразди та неприємності, подарує міцне здоров’я, наснагу, натхнення на добрі вчинки та силу для здобуття Перемоги. Нехай українське добро найшвидше переможе московське зло!

Христос Хрещається! У річці Йордані!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.