Дата: 13.01.2023 14:53

❗На Хмельниччині до 07 лютого 2023 року рекомендовано обмежити споживання електроенергії

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій ввів у дію рішення ради оборони Хмельницької області щодо економії споживання електричної енергії до 07 лютого 2023 року. Про це йдеться в наказі посадовця від 10 січня 2023 року № 5/2023-н.

☝️Закликаємо жителів Теофіпольської громади долучитися до збереження стабільної роботи енергетичної системи. Найкращий вклад – заощаджувати електроенергію. Особливо у години пікового навантаження на мережі (з 07:00 год. до 23:00 год).

🔷Прості кроки допоможуть мінімізувати кількість відключень.

🛑Що може зробити кожен із нас:

⚡ В період пікових навантажень на енергосистему маємо споживати електрику усвідомлено – вмикаючи тільки те, що дійсно необхідно саме у цей час. Пральні машини, праски, пилососи, елетрообігрівачі, теплі підлоги, електроопалення, посудомийки та інші електроприбори, що споживають багато енергії, у час пікового споживання варто не вмикати. Це важлива культура електроспоживання воєнного часу!

⚡ Також закликаємо підприємців і власників магазинів/АЗС вимкнути освітлення на своїх рекламних вивісках та все те, що суттєво не впливає на роботу закладів. Це дасть можливість збалансувати кількість енергії для всієї громади.

🇺🇦Це вимушені тимчасові обмеження

Наближаємо Перемогу разом!