Вітаємо з Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2023 08:23

Шановна громадо!

Цього року ми відзначаємо Різдвяні свята з особливими молитвами: просимо зберегти життя та повернути додому наших янголів-охоронців – українських воїнів, благаємо захисту і безпеки для наших дітей, які не з власної волі стали дітьми війни, просимо Перемоги для нашого героїчного народу та молимося за здоров’я рідних.

Наш ворог, росія, об’єднала українців в одне ціле, об’єднала весь світ у боротьбі за життя. Світло душі завжди знайде силу боротися, вірити і допомагати. І життя обов'язково переможе, Україна переможе!

Щиро вітаємо вас Різдвом Христовим! Нехай ваш дім буде сповнений достатком, серце – любов’ю, душа – теплом, країна - перемогою і миром. Хай благословіння Господнє прийде у кожну родину та на нашу Україну!

Дякуємо кожному новому дню, подарованому нам небом, і звитяжними воїнами ЗСУ.

З Різдвом Христовим!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.