В Теофіпольській громаді відбулася акція «Таємний Миколай для воїна»

Дата: 06.01.2023 16:18

Різдво та Новий рік – це можливість насолодитися атмосферою затишку, адже це час, коли найрідніші люди збираються у родинному колі. Проте в Україні цей рік суттєво відрізняється від усіх попередніх. Нові реалії жорстокої війни, яка триває через вторгнення росії, внесли свої корективи. І сотні тисяч українців зустрічають ці свята в окопах, захищаючи нас від московської орди.

Тож, щоб підтримати наших захисників, підняти їх бойовий дух та подарувати трохи тепла і любові, створити невеличке новорічне диво, з ініціативи Теофіпольської ради старшокласників та її очільниці Марії Лірук, в нашій громаді відбулася акція «Таємний Миколай для воїна».

Спільними зусиллями школярі зробили новорічні подарунки для військових, які наповнили теплим одягом, солодощами, напоями, маленькими сюрпризами, малюнками та листами із словами побажань. Щоб наші захисники відчували - ми поруч.

В акції взяли участь не лише учні, а і їх батьки, вчителі та небайдужі жителі громади. Усі приносили пакунки до Агенції місцевого розвитку.

До проєкту також долучилися наша землячка, військовий медик і волонтер Катерина Луцик спільно із волонтерським рухом "Захист.Теофіпольщина" та благодійним фондом "TeofiPolskie Serce".

Волонтери відправили подарунки бійцям на передову в Миколаївську, Херсонську, Харківську та Запорізьку області.

Молодь - це динамічна складова сучасного українського суспільства, їх знання і потенціал - запорука прогресивного розвитку нашої громади та держави. Юні, натхненні, впевнені, енергійні, рішучі, окрилені ідеями та сповненні сил - саме таким є майбутнє покоління Теофіпольщини.

Ми пишаємося 💛💙 Адже у нас зростає нова генерація молодих і активних патріотів.

Дорога наша молодь! Мрійте і дійте, будьте ініціативними, організовуйте та долучайтеся до добрих справ.

А ми вас підтримаємо♥️

Все буде Україна 🇺🇦