ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2023-01-02-001500-a

Дата: 03.01.2023 18:02

Найменуваннязамовника: Теофіпольськаселищна рада.

Найменування предмета закупівлі: Послуги доступу до мережіІнтернет.

Код національногокласифікатораУкраїникод ДК 021-2015 –  72410000-7 - Послугипровайдерів.

Обґрунтуваннятехнічних та якісних характеристик предмета закупівлі:закупівля послуг здійснюється для забезпечення закладів та установ Теофіпольської селищної ради доступом до Інтернету. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, викладені у тендерній документації, обумовлені встановленими чинними нормативними актами вимог до такого товару та потребами замовника.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість предмету закупівлі було визначено шляхом аналізу вартості послуги з доступу до мережі Інтернет по наявним точкам доступута складає:212400,00 грн.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений за результатами аналізу вартості товару та відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю товару.