ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2022-03-04-000561-b

Дата: 03.01.2023 18:01

Найменуваннязамовника: Теофіпольськаселищна рада.

Найменування предмета закупівлі: «Послугизізбирання, вивезення та утилізаціїтвердихпобутовихвідходів».

Код національногокласифікатораУкраїникод ДК 021-2015 –  90510000-5 - Утилізація/видаленнясміття та поводженнязісміттям.

Обґрунтуваннятехнічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі обумовлені встановленими чинними нормативними актами вимог до такого такого виду послуг та потребами замовника.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувану вартість предмета закупівлі було визначено виходячи із очікуваної потреби та враховуючи тариф на послугу та становить 500000,00грн.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до наявних коштів у кошторисі на закупівлю послуги.