Теофіпольська громада отримала ноутбуки та набори School Box.

Дата: 30.12.2022 09:36

Теофіпольська громада отримала ноутбуки та набори School Box.

Російські злочинці продовжують обстрілювати міста і села, вбивати, знищувати школи та університети. Але українці гідно дають їм відсіч. Захищаючи українську державу, ми дбаємо про цінності, утверджуємо ідентичність, посилюємо обороноздатність і наближаємо нашу Перемогу. В умовах повномасштабної агресії росії проти України чимала відповідальність за зміцнення основ української державності - на плечах освітян, які незалежно від трагічних обставин продовжують виховувати майбутні покоління.

Тож, щоб організувати якісне навчання в закладах освіти, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Хмельницької обласної військової адміністрації, Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) в рамках реалізації проєкту «Забезпечення безперервності освіти в Україні» Теофіпольська громада отримала 47 ноутбуків.

29 грудня 2022 року селищний голова Михайло Тененев вручив сертифікати на їх отримання керівникам Теофіпольського ліцею №1 (13 комп’ютерів), Теофіпольського ліцею №2 (9), Теофіпольського ліцею №3 ( 8 ), Базалійського ліцею (5), Святецького ліцею (5), Поляхівського ліцею (7).

Також, в рамках співпраці з UNICEF, з метою забезпечення належних умов надання освітніх послуг наша громада отримала 18 наборів School Box. Сертифікати на їх отримання селищний голова Михайло Тененев вручив керівникам Теофіпольського ліцею №1 (2), Теофіпольського ліцею №2 (2), Теофіпольського ліцею №3 (2), Базалійського ліцею (1), Волице-Полівського ліцею (1), Воронівецького ліцею (1), Гальчинецького ліцею (1), Новоставецького ліцею (1), Поляхівського ліцею (1), Святецького ліцею (1), Шибенського ліцею (1), Волицької гімназії (1), Кунчанської гімназії (1), Лисогірської гімназії (1) та Човгузівської гімназії (1).

З новою комп’ютерною технікою та наборами педагоги матимуть змогу реалізовувати своє основне завдання - надавати більш якісні освітні послуги школярам Теофіпольщини.

Ми повинні й надалі об’єднувати зусилля на всіх рівнях, і продовжувати працювати над покращенням навчального процесу, адже майбутнє України – в її освічених громадянах.