Відбулося засідання на тему: «Нормативно - правові засади організації національно-патріотичного виховання у 2022/2023 навчальному році»
Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» з метою здійснення консультативної підтримки професійної спільноти педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти, в Агенції місцевого розвитку, провели засідання на тему: «Нормативно - правові засади організації національно-патріотичного виховання у 2022/2023 навчальному році».
Директорка Центру Валентина Міщишина поінформувала про нормативно-правові засади організації національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.
Методичний супровід організації виховного процесу в закладах освіти у 2022-2023 навчальному році обговорила з учасниками заходу консультант Центру Світлана Богуцька.
Про учнівське самоврядування в закладах загальної середньої освіти розповіла педагог-організатор Волицької гімназії Тетяна Ящук.
Методист Теофіпольського центру дитячої творчості Віта Нестерук акцентувала на організації роботи Теофіпольської ради старшокласників у 2022/2023 навчальному році.
Досвід роботи презентували:
1. Педагог-організатор Святецького ліцею Оксана Лірук (на тему: «Здійснення превентивних заходів серед дітей та молоді в умовах воєнного стану в Україні»);
2. Педагог-організатор Теофіпольського ліцею №3 Галина Музика (на тему: «Національно-патріотичне виховання в закладі загальної середньої освіти»).
Дякуємо всім учасникам спільноти за конструктивних діалог, який є надзвичайно цінним для підвищення професійної компетентності педагогів нашої громади.
За інформацією: КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».