Дата: 10.12.2022 11:03

❗️❗️❗️До уваги закладів загальної середньої освіти! Настав час позбутися російської та радянської літератури (макулатури)!

Ще з XVII ст. росія знищує українську мову і літературу, спалює українські книги і закриває українські видання.

1863 - Валуївський циркуляр

1876 - Емський указ

Ці накази офіційно забороняли українську літературу і фактично знищували українські видання. З цього часу ми зрозуміли, що ворога потрібно перемагати його ж методами.

НІ російській та радянській ЛІТЕРАТУРІ (МАКУЛАТУРІ)! Теофіпольська селищна рада оголошує конкурс "Російську літературу - на макулатуру"!

Протягом 12-21 грудня 2022 року усі охочі учні, учителі чи інші жителі та гості громади можуть принести книги, журнали, газети чи будь-яку іншу макулатуру в приміщення ліцеїв та гімназій, які візьмуть участь у конкурсі. Усі виручені зі збору макулатури кошти буде перераховано на фонди закладів загальної середньої освіти відповідно до обсягу , який вони здадуть. Серед закладів-учасників конкурсу буде визначено 2 переможців:

1. Заклад, що зібрав найбільше кілограмів макулатури;

2. Заклад, що зібрав найбільше кілограмів макулатури в розрахунку на 1 учня.

Переможці отримають по 10 000 грн, які зможуть використати на потреби свого закладу загальної середньої освіти.

Щоб взяти участь в конкурсі, реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/7E6eWz61KENZqNvJ6

Позбуваймося шкідливої звички читати/берегти російське та радянське!

З питаннями щодо конкурсу звертайтесь за номером: +380673713303