Селищний голова Михайло Тененев привітав працівників із Днем місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2022 12:31

7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування.

Цього року його відзначають у найскладніший період в історії незалежної України: російська орда вторгалася на рідну землю. Але ворог нас не похитнув, не зламав, а ще більше згуртував, тому ми продовжуємо працювати в цих складних умовах.

Селищний голова Михайло Тененев привітав представників органів місцевого самоврядування, подякував за компетентність і відповідальність, активну громадську позицію у розбудові громади, побажав усім професійного зростання, творчої наснаги, плідної роботи і самореалізації та наголосив, що головне завдання селищної ради - це об’єднання зусиль заради Перемоги та розвитку громади і країни. Також за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування нагородив грамотами і подарунками працівників.