Увага! Через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об'єкт малої приватизації державної власності

Дата: 15.12.2022 14:50

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об'єкт малої приватизації державної власності – адмінбудинок, гараж, убиральня, загальною площею 175,4 кв. м та огорожа довжиною 79,8 п. м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, смт Теофіполь, пров. Тихий, 8 та обліковується на балансі Головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області, код за ЄДРПОУ 40358308.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-45

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на  сайті : privatization.gov.ua

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на  сайті : privatization.gov.ua