З Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2022 16:46

Шановні волонтери Теофіпольщини!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України наша громада об'єдналася і перетворилася на потужний волонтерських рух: ми збирали та доправляли необхідну гуманітарну допомогу, кошти на придбання ліків та військового спорядження для потреб ЗСУ, одяг та харчові продукти для громадян, чиї домівки постраждали та хто був змушений їх залишити, а також дітям ВПО, соціально вразливим верствам населення, людям похилого віку та всім, хто потребує допомоги.

Завдяки волонтерам врятовано тисячі життів, а Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу.

Щиро дякуємо всім, хто служить неписаним законам людяності, чуйності, співпереживання, співчуття, милосердя, самопожертви, хто шляхетними справами наближає Перемогу світла над пітьмою! Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру.

Разом переможемо!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.