З Міжнародним днем людей з інвалідністю
Шановна громадо!
3 грудня ми відзначаємо Міжнародних день людей з інвалідністю. Це люди, на долю яких випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя та повні прагнень, здібностей, талантів, бажання працювати і досягають успіхів у різних сферах.
Через війну людей з особливими потребами у нашій країні, на жаль, стало більше. Чимало з них є Героями, які проявили мужність і хоробрість у боях за територіальну цілісність держави та її мирне небо.
Наше завдання – допомогти їм вести повноцінний спосіб життя, пам’ятаючи: їм набагато важче долати виклики сьогодення.
Тож щиро бажаємо кожній людині з особливими потребами здоров’я, добробуту, оптимізму. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!
З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ,