Відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги

Дата: 02.12.2022 18:35

Війна, економічна нестабільність, кризові явища призвели до збільшення цін на продукти харчування та медикаменти. Це стало причиною скрутного матеріального становища багатьох мешканців нашої громади.

Теофіпольською селищною радою активно реалізується соціальна політика, спрямована на поліпшення матеріального становища соціально вразливих верств населення, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

01 грудня, під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Людмили Стецюк, відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання грошової допомоги.

Комісія розглянула заяви, що надійшли від 13 осіб про надання одноразової грошової допомоги на лікування громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах. А також по 2 зверненнях було прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ, Національної поліції, військової служби, що опинились у складних життєвих обставинах.

Крім того, члени комісії вирішили надати одноразову грошову допомогу ветерану війни, який брав участь в бойових діях на території інших держав та опинився у складних життєвих обставинах та одноразову грошову допомогу особі, що отримала поранення в зоні бойових дій при виконанні обов’язків, пов’язаних із захистом Батьківщини.

При прийнятті рішень комісія враховувала діагнози хвороб, матеріальне становище заявників та членів їх сімей.