Про зустріч загиблого Героя Сергія Зуєва
Дата: 23.11.2022 09:40
Кількість переглядів: 78
Шановна громадо!
Сьогодні, 23 листопада 2022 року, орієнтовно о 10.15 год везтимуть загиблого Героя Сергія Зуєва додому (маршрут: смт Базалія вул. Богдана Хмельницького - вул. Свободи (до будинку загиблого - храм Успіння пресвятої Богородиці ПЦУ).
Після служби у храмі, Героя повезуть на кладовище в смт Теофіполь на місце вічного спочинку - Алею Героїв.
(маршрут: смт Базалія - с. Караїна - смт Теофіполь провул. Береговий - кладовище).
В смт Теофіполь загиблого зустрічаємо орієнтовно о 12.00 год (від озера до VIP- заправки та кладовища).
Ми маємо гідно зустріти Захисника і провести в останню путь: формуємо згідно з маршрутами "живі коридори". Це найменше, що ми можемо зробити для Людини, яка цінною власного життя заплатила за мирне небо для нас.