Вітаємо з ювілеєм

Дата: 22.11.2022 08:22

Вітаємо з ювілеєм

20 листопада 2022 року своє 90-річчя відзначила жителька села Ординці Марія Гаврилівна Козак. Зі святом іменинницю привітав селищний голова Михайло Тененев.

- Зичимо вам міцного здоров'я, щоб на обличчі завжди сяяла щира посмішка, щоб ваші сили не згасали ні на хвилину, бажаємо безмежного щастя і здоров’я, родинного добра, тепла, затишку і розуміння. Нехай у вашому серці живе світла надія і радість, - побажав Михайло Михайлович і вручив грамоту, квіти та цінний подарунок.

Також ювілярку привітали староста села Оксана Рева та голова Відокремленого підрозділу ветеранів України Теофіпольської територіальної громади Володимир Кобера.

Шановна Маріє Гаврилівно! Ми всією громадою щиро вітаємо вас з ювілеєм!

Бажаємо вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і добробуту, щоб удача, щастя і тепло домашнього вогнища завжди були поруч! Нехай збудуться плани і надії. Щоб вас завжди супроводжували віра, надія і любов, а подальше життя буде наповнене яскравими і світлими подіями, невичерпною енергією і оптимізмом, повагою, підтримкою, теплотою і любов'ю рідних і близьких!