З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 15:44

Шановна громадо!

21 листопада ми відзначаємо 9-ту річницю Революції Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо події, які кардинально змінили нас, наше бачення світу та країни.

Адже під час Помаранчевої революції та Революції Гідності ми усьому світу продемонстрували, що для нас, українців, найвища цінність – це честь, гідність та свобода свого народу. Це були перші бої за незалежність нашої держави в історії сучасної України. Ми перемогли у 2004 році! Перемогли у 2013 році! Перемагаємо і тепер!

Низьким уклін бійцям, які захищають нашу територіальну цілісність. Дякуємо за можливість бути вільними на своїй Богом даній землі!

Вічна слава і шана полеглим! Пам’ять про Ваш подвиг завжди буде жити у наших серцях!

Бажаємо нам усім тримати стрій і робити кожен на своєму місці все можливе , наближаючи Перемогу над московитами!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою - селищний голова Михайло ТЕНЕНЕВ.